| SophieLoVeKorea a întrebat:

Sunt super super fericita si va dau o veste buna! Pentru toti da toti fanii NINI, telenovela va incepe pe 14 Martie de la ora 19:30! YEEEEEEEEEEE

3 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea explică:

Vlad2011...nu s-a mai difuzat pentru ca a fost o pauza de sezon si a trebuie sa faca dublarea in romana de asta a durat atat.winking

| vlad2011 a răspuns:

Ms,si mie imi place la fel si la multi prieteni.ma intrebam de ce a disparut? mssss mult...ma uitam in fiecare seara si tot astept sa reapara.imi poti spune te rog de ce nu se mai difuza?

| dienutza2020 a răspuns:

(acum tip)(acum sar in sus)(acum ma rostogolesc)e super! mersi ca mi-ai zis pentru ca eram putin confuza pentru ca am mai auzit zvonuri ca o sa inceapa in Martie dar nu eram sigura! Mersi mult de tot!(iar tip)