| Mirunaaaa a întrebat:

Hei tpu.Trec in clasa a 10-a,profil mate-info, si am cateva intrebari legate de caiete. Pentru psihologie si educatie antreprenoriala ce fel de caiete se folosesc?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Pai la psihologie eu am folosit caiet dictando. Nu o sa faci altceva decat sa scrii niste lectii interminabile si plictisitoare.

La educatie antreprenoriala am avut caiet de matematica, deoarece mai erau unele formule de calcul, unele scheme de facut. Cam asta e.

Succes in noul an scolar!

| Mirunaaaa explică (pentru Ibrahimovic):

Multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dictando,ma.

| Mussette a răspuns:

Dictando sau cu foaie velina.winking