| iuliana_5162 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti ca eu in vacanta asta ma plictisesc rau chiar daca o sa merg in vacanta dar pana atunci...imi lipseste scoala... voi ce faceti ca sa nu va plictisiti?
P. S:Am mai auzit niste comentarii rautacioase cum ar fi":,, Oamenii inteligenti nu se plictisesc niciodata' daca sunteti de parerea asta mai bine nu scrietiwinking

Răspuns Câştigător
| fluturas2 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc stau la pc,ma joc cu prieteni mei,ma plimb,ies cu prieteni la un suc,ma uit la tv, stau pe afara,ma duc la mare,ascult muzica,cant, dansez, daca ai frate sau sora ma joc cu ei, ma duc la un prieten etc. sper sa te ajute raspunsul meu

1 răspuns:
| RalluOfr a răspuns:

Paii...eu cred ca cel mai tare lucru cand esti plictisit este sa-ti o prietena la tine si sa vorbiti despre baietii, sau cat de mult v-ati plictisit sau in cel mai rau caz inchiriati un film sau vedeti unul online sau poate si niste faze amuzante pe youtube, pupici.