| anonim_4396 a întrebat:

Voi preferați să gătiți sau să cumpărați mâncare din oraș?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa gătesc. Ori eu, ori prietenul meu, cum avem chef.
Mâncatul în oraș mai mult la ocazii sau plimbări

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ambele. Fiecare cu beneficiile sale.
Dar sunt zile in care nu as alege nici o varianta, ca nu numai eu sa cumpar si gatesc.

| LoveSleep a răspuns:

Mi-ar plăcea să gătesc în fiecare zi dacă aș sta toată ziua acasă.
Btw, dacă vrea să mă întrețină cineva, să mă anunțe.

| Dismally a răspuns:

Eu gatesc pentru ca am suficient timp, stiu sa fac aproape orice si mancarea cumparat nu se compara cu cea facuta in casa.

| gemeni6226 a răspuns:

Mereu gatesc doar in ziua in care imi platesc facturile si fac o plimbare in oras atunci nu gatesc.

| CleanHeart a răspuns:

Imi place si mancarea de casa care nu se compara cu nimic dar si din oras.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa gătesc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aș prefera să gătesc mereu dar nu prea pot