| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, voi v-ati simtit vreodata diferiti de ceilalti oameni din jurul vostru? Eu sincer ma simt aproape in fiecare zi diferit fata de ceilalti, adica atunci cand sunt cu oameni cunoscuti si ascult discutii din astea normale, sincer ma plictisesc, dar atunci cand ascult discutii ceva mai ciudate, ma fac sa ma simt normal, si chiar ma intriga acele discutii. Nu stiu cum sa explic ceea ce simt, dar se simte foarte ciudat. Eu de mic am fost ceva mai ciudat fata de toti ceilalti copii, si acum sunt la fel. Nu stiu de ce ma simt asa, si multi oameni au spus ca ma comport uneori destul de ciudat, si unii oameni mi-au spus ca sunt ciudat prin simplul fapt ca intr-o zi stateam in gradina si mancam seminte in timp ce ma uitam la apus si ascultam muzica prin casti. Mie asta nu mi se pare deloc ciudat, dar unele persoane nu sunt de aceeasi parere. In orice caz, voiam sa va intreb, daca voua vi se pare ca sunt ciudat, sunt de ceva timp pe acest site si inca nu stiu ce parere aveti voi despre mine.

50 răspunsuri:
| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Ştiam eu. ^_^
Mersi.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doub):

Iti plac animeurile?

| Doub a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, când am timp mă mai uit.

| WaterDrop a răspuns:

Esti un ciudat.Nu mai fi ciudat.De ce esti ciudat? Mergi si fa cunostiinta cu o fata si 2-3 prieteni.Ciudatule! laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru WaterDrop):

Pentru informatia ta am prieteni, nu sunt un singuratic, chestia este ca acei prieteni ( nu toti, doar unii ) ma considera ciudat. Nu e ca si cum as fi forever alone!

| RagnarokR a răspuns:

Nu mi se pare nimic ciudat. fiecare om e diferit. nu ii mai lasa pe ceilalati sa iti spuna ce sa faci sau ce ar trebui sa faci.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RagnarokR):

Oricum nu ii las sa imi controleze viata si sa imi spuna ce sa fac, oricum eu sunt propriul meu sef, dar mersi oricum pentru sfat big grin

| ShaOfHatred a răspuns:

Esti pecial in felul tau.Doar pentru ca nu te incadrezi in limitele societatii sau numai daca nu esti ca ceilalti nu inseamna ca esti un ciudat. Esti diferit de restul si asta ii un lucru bun.Ai propriul tau mod de a gandi si repet, asta e bine.Am o parere buna despre tine, orice om care se uita la anime-uri e un om de treaba laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Multumesc, chiar inseamna mult pentru mine ca exista si oameni care ma inteleg si care nu ma considera ciudat, chiar daca nu m-au intalnit niciodata.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Mayhem666):

You are welcome man laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Inteleg. E foarte bine asa!

| RagnarokR a răspuns (pentru Mayhem666):

Foarte bine atunci.

| WaterDrop a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu glumesc happy Imi pare rau ca nu ai reusit sa-ti dai seama de asta. Poate pentru ca esti ciudat? laughing (glumesc iar!)

Tu stii ce esti cu adevarat? Un romantic si un visator, nu un ciudat! Si esti special tocmai din cauza asta, pentru ca acest gen de persoane sunt pe cale de disparitie.

| Mayhem666 a răspuns (pentru WaterDrop):

Multumesc, imi place atunci cand primesc complimente, si mi-am dat seama de gluma, dar m-a deranjat putin, nu mult, doar putin, dar stiam ca e o gluma. Dar mersi oricum pentru complimente! happy

| ksaoswh a răspuns:

Nu, nu esti ciudat. Fiercare este diferit in felul lui, personal daca ai auzi ce discutii pot crea mai face direct nebuna. laughing

| MistretulPufos a răspuns:

Daca asta ti se pare ciudat nu vrei sa stii ce fac eu...

| Mayhem666 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Acum m-ai facut curios.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Mayhem666):

Fac o armata de gaini mutant si gorile zombie ca sa cuceresc Moldova

| Mayhem666 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Bravo tie laughing

| vodami92 a răspuns:

Pai altii au trait in puf! tu macar ai trait decent! ca un om normal! asa este corect! nu altfel! bine evident ca trebuie sa fii si descurcaret!