| OSLOMELBOURNE a întrebat:

Hei TPU. Vreau sa va povestesc o întâmplare ciudata pe care am avut-o. Într-o după-amiaza mergând spre casa( nu mai era nimeni în zona),vazandu-mi efectiv de treaba se apropie din fața o mașină care mergea foarte încet, șoferul ma privea FIX, cu o privire de SOCIOPAT, adică extrem de urat. Am menținut contactul vizual cu el, până a cedat. Mi-am văzut înapoi de treaba, și de curiozitate am aruncat o privire în spate, mare mi-a fost uimirea când am văzut ca șoferul s-a oprit și ma privea exact la fel ca la început. Mi s-a făcut pielea de găina. Când a văzut ca l-am văzut si-a continuat drumul. ( sunt fata). Ce a fost asta? Eram îmbrăcată decent și nu am un aspect ciudat.

11 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Bolanvi.....ai mare grijă da tu de ce nu-ți iei un spray la tine copile? Tu nu vezi câte pățești...

| OSLOMELBOURNE explică (pentru 1onur):

Ma sperie gândul de a umbla cu arme la mine

| 1onur a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Nu sunt arme este ceva absolut normal că o domnișoară de vârstă ta sa aibă un spray sau un electron soc la ia nu ști de ce pedofili violatori pe străzi eu nu vad nimic greșit dacă ți-ai luat un spray sau lângă tine și un electro șoc.

| 1onur a răspuns:

Vrei să-ți iau electro șoc și spray? Vorbec serios am vrut să-ți scriu în privat da nu merges să-ți dau mesaj...

| OSLOMELBOURNE explică (pentru 1onur):

Mersi,dar îmi e frica și sa pun mana pe el laughing

| OSLOMELBOURNE explică (pentru 1onur):

Poate il declansez pe mine laughing

| 1onur a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Da chiar când vrei sa tragi in el și te electrocutezi pe tinelaughing)laughing)laughing)

| OSLOMELBOURNE explică (pentru 1onur):

Normal laughing

| 1onur a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

)))

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Sunt ft multi nebuni pe strada, iar nebunilor nu le poti gasi justificare. Iti recomand ca pe viitor sa scoti telefonul si fie suni pe cineva, ii poti spune in telefon numarul masinii, fie iti poti lua un spray de aparare in geanta.

| OSLOMELBOURNE explică (pentru medicveterinarbucuresti):

Multumesc de sfat. De curiozitate intreb. Chiar esti medic? happy