| piticot1 a întrebat:

Hei, TPU! Vreau si eu horoscopul pentru astazi la zodiile leu si scorpion dar pe plan sentimental big grin Funda :3

Răspuns Câştigător
| EvangelinaEva a răspuns:

LEU
Va rastiti la prietenul vostru pentru ca nu a respectat sarcinile pe care i le-ati trasat, dar v-ati gandit ca poate s-a saturat sa tot fie sub papuc de la o vreme incoace? Este important sa imbinati perioadele in care fiecare dintre voi trece la sefia relatiei, iar femeia cu adevarat puternica din voi ar trebui sa fie constienta de toate aceste aspecte.
SCORPION
Miracolul linistei dintre voi si partenera dureaza mai mult in ultima vreme pentru ca ati invatat cand si cat de mult este bine sa lasati de la voi pentru a asigura relatiei doza de armonie necesara.Acest lucru trebuie sa va bucure caci nimic nu este mai de pret decat picatura de dinamism care doar racoreste statusul relatiei voastre si il trezeste la viata in dauna focului mistuitor care spulbera si poate irosi armonia iubirii.
FUNDA?