| YourMistake01 a întrebat:

Hei utilizatori TPU care e cea mai stupida / nebuneasca idee avuta sau intamplare?

6 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

La gradinita cand m-au intrebat ce meserie imi doresc sa am cand voi fi adult am spus ca hoata (infractoare) rolling on the floor))

| MaliciousDeath a răspuns:

"Ai adormit de mult?"
...la care eu raspund "...fictiune" si ma intorc pe partea cealalta.Am fost victima ironiilor ziua urmatoare.Ca sa vezi cum distruge o teza la romana viata sociala...

| andrei1237 a răspuns:

Buna cand am fost la furat de cirese cu prietenii.A fost foarte tare.Dar tu ce intamplare hazlie ai avut?

| YourMistake01 explică (pentru andrei1237):

Nu stiu poate tot la "furat"cirese dar am "furat" mai mult luat asa dintr-un cimitir cu niste prieteni, ideea fiind a mea, am zis ca cum mortilor nu le foloseau la nimic, sa le mancam noi mai bine in locul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi amintesc... dar mai ales își amintește tata laughing.
Eram cu fratele meu și cu o amică de-a lui.
Și aveam o grădină cu dovleci.
Și, deși erau necopți, ne-am gândit noi frumușel să îi scoatem din rădăcini. Că ne păreau prea copți și credeam că o să îi facem o bucurie tatălui.

I-am distrus recolta...

Sau alta și mai tare.

Avem miei la țară. Și ne gândeam să îi facem mai apropiați de omenire.
Am început să le lipim etichete cu denumiri, nume, știu că erau „supărăciosul, negriciosul" și altele de genul. Dar cu ce le-am lipit? Cu șampon, desigur. Că nu aveam lipici.

Eram și noi mici.

| andreeamihele a răspuns:

Sa distrug gradina de flori a vecinei mele.laughing (Aveam 6 ani).