| buburuzamiraculoasa01 a întrebat:

Hei, voi ce faceti cand nu aveti somn? Eu stau pe Facebook si ascult muzica...

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ma uit la tv pana adorm.
Ori beau ceai de valeriana/tei...
O zi buna happy

| Divy a răspuns:

Vorbesc cu mine și îmi imaginez chestii :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca sunt intr-un loc fain, la munte, si incerc sa detaliez peisajul. Adorm repede asa. ^^
Daca n-am chef sa dorm ma gandesc la toate prostiile, ascult muzica, ma uit pe yt etc.

| Claudiu1905 a răspuns:

Imi amintesc ca nu mi-am luat pastilele. Si daca nici asta, atunci jocuri video, pe principiul eu am incercat sa fiu cuminte, dar daca nu merge...

| mbncf a răspuns:

Stau pe TPU, Facebook, mă joc jocuri pe telefon sau pur şi simplu stau şi mai visez puțin cu ochii deschiși.

| buburuzamiraculoasa01 explică (pentru mbncf):

Me too, vreau sa dorm si nu pot, imi vin in minte fel si fel de lucruri care nu se vor intampla niciodata! Noapte buna :*