| marria a întrebat:

Hei! vreau sa las comm pe un blog numai ca nu merge...am dat click pe n comentarii sub postare...am scris comm, apoi click postare comentariu...si imi da previzualizati si-atat.nu mai am nici un buton cu care sa posteze comm...ma puteti ajuta, va rog?

2 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Buna!happy

Se poate ca acele comentarii care le-ai dat sa :
-nu fie aprobate de administrator
- sa fie cu limbaj jignitor/obscen
-sa fie postate, dar nu iti apare [se intampla de multe ori]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ali valentin si asa misa antanplat si mie si nu stiu ce sa fac sunt din galati mam nasut in 1994