| shorty93 a întrebat:

Heii :*

Am fost de multe ori cu avionul, dar niciodata nu m-am interesat de problema asta : in bagajul de mana stiu ca nu poti avea lichide, decat o anumita cantitate si sigilate happy dar rimelul si glossul le pot tine in bagajul de mana? :d

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, pentru ca, oricum, au mai putin de 100 ml. Mult mai putin. Desi, nu inteleg la ce-ti trebuie rimel si gloss in avion. Nu cred ca ar fi asa o mare problema daca nu te tencuiesti timp de 2-3 ore. Ca doar n-oi fi facand naveta la Los Angeles.

| shorty93 explică:

Merg in mexic si fac 13 ore pe drumwinking

| Thoamnee a răspuns:

Klaar ca daa! parfumu si apaa nu.dal rimelu.oh go on

| mickadou a răspuns:

Dar foarfecuta de unghie pot sa am in bagajul de mana? nu o sa am alt bagaj decat asta