| anonim_4396 a întrebat:

Heii happy Am o intrebare destul de ciudata. big grin

De ce majoritatea intrebarilor populare sunt in legatura cu Dumnezeu? Sunt destul de confuza tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca religia din totdeauna a starnit curiozitatea tuturor. Si sunt multe intrebari fara un raspuns clar.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha. happy mersii

5 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Credinta ii apropie pe oameni.
Religia ii desparte.
Spiritul dumnezeiesc pentru oameni este un punct de sprijin la necaz.
Credinta se afla in inima omului nu in Biserica.

| AdeVero12 a răspuns:

Pentru ca sunt prosti. In viata de zi cu zi sunt multi oameni care uita de Dumnezeu, dar cand cineva pe net, pe TPU zice "Nu exista Dumnezeu" sau ceva de genul este nebunie curata! Toti sar in capul persoanei respective, deci pentru ca vor sa se dea credinciosi! straight face

| anonim_4396 explică (pentru AdeVero12):

Imi place raspunsul tau happy Dar am dat funda. scuze sad

| AdeVero12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hihi..mercii :* nu-i nimic.