| pushpa a întrebat:

Heii am o nelamurire! Va rog eu mult sa ma ajutati si pe mine! La ce serial indian se refera choti bahu sad ca nu inteleg scria undeva choti bahu sezonul 2 dar nu inteleg nimic ca nu e asa filmu da aqolo scria radhika sh dev da aratau altfel! Numai inteleg nimic! Cine imi zice la ce se refera choti bahu primesthe funda hai cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Sara_9740 a răspuns:

Poi Choti Bahu se refera la Triunghiul Iubirii love struck si o sa inceapa sezonul 2 din Triunghiul Iubirii dar nu cu aceeasi poveste! O sa fie alta poveste dar pe ei o sa ii cheme tot Radhika sh Dev doar ca o sa fie niste copii love struck e foarte frumoasha povestea sa the uiti love struck Funda?!batting eyelashes

1 răspuns:
| danielalove a răspuns:

Este a doua parte din choti bahu in care ei intre cei doi se naste un nou inceput