| botosel a întrebat:

Heii am si eu o intrebare. Mi s-a furat telefonul (iphone 4) aseara si acum e inchis si am auzit ca pot sa il gasesc printr-o functie gps. As putea sa fac asta si la un magazin Vodafone sau la Apple? Sau care e schema exacta?

1 răspuns:
| MorcovuNud a răspuns:

Da desigur la Vodafone daca ai norocu sa ai cartela inutru sau sa stii codu sau este o chestie ce trebuie so sti si la Apple cu codull tongue succes si eu am patit la fel cu un Sony erikson k800i crying