| Fluturas1223456 a întrebat:

Heii buna ce faceti va multumesc unora ca imi sunteti aproape si va multumesc in special ca existati. as vrea sa va intreb daca va place poza mea asa arat eu dar nu imi place cum arat am parul scurt sa nu va ganditi bob asa il am ca in imagine ar nu sunt multumita VA MULTUMESC UNORA CA MIATI RASPUNS LA INTREBARI.

Răspuns Câştigător
| Fumiko a răspuns:

Da dar gandeste-te cum se simte Fluturas, tu cum te-ai simti?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cam de nota 9 arati

| T0T a răspuns:

Ai față de câine.

| Fluturas1223456 explică (pentru T0T):

Bine ca o ai tu frumoasa.

| Fumiko a răspuns (pentru T0T):

Ha ha, frumos din partea ta...

| T0T a răspuns (pentru Fumiko):

Lol? Chiar avea față de câine cu aplicația aia, dar să comentăm fără să vedem poza măcar. În plus nu înțeleg ce e jignitor în asta. Cunosc fete a căror față chiar aduce cu una de câine și e drăguț.

| T0T a răspuns (pentru Fumiko):

În niciun fel. Atunci când pun aplicația de față de câine e și normal că am față de câine. Să fiu tâmpit să mă simt cumva.

| Fumiko a răspuns (pentru T0T):

Mno fie, vezi ca fluturas e copiluță si poate intelege gresit.

| Fumiko a răspuns (pentru T0T):

Da dar gandeste-te cum se simte Fluturas, tu cum te-ai simti?

| LoveSleep a răspuns:

Nu văd nicio poză, fluturaș.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No bine, tu?
N-ai pentru ce, chiar n-ai pentru ce. laughing
Imi place mai mult poza asta fata de ce aveai inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluturas1223456 vrea sa fiti prieteni pe TPU.ro!
Mesaj: AUZI FATA MEA DACA NU ITI OLACE POZA COMENTEAZA INTAI LA TINE SI DUPA ACEA LA MINE EU NU AM COMENTAT LA POZA TA DE PROASTA CU PARUL ROZ ASA CA TACATI GURA SI NU MAI COMENTA LA POZELE ALTORA

De ce te jignesti sigura?laughing De ce ti sa proiectezi limitele tale pe altii, eu sunt doar oglinda pentru subiectivitatea ta fata de ce e in jurul tau, pe tine te vezi. Ce spui despre mine este de fapt despre tine, despre limitele tale si despre lipsa ta de coerenta si corectitudine gramaticala.

Daca imi spui ca sunt prasta doar proiectezi pe mine ce se afla in tine, ce zici despre altii arata doar nevoia ta de a parea mai sus decat altii ( traiesti superficial ), parerile nu schimba realitatea dar arata slabiciunea si frustrarea din tine.

Ah da, tu ai intrebat ce parere avem despre poza ta asa ca ti-am raspuns, daca vrei pupincuristi incearca pe Facebook sau lasa nota de subsol, ori de final, ca vrei sa primesti doar pareri care sa nu-ti atace credintele subiective despre tine.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Iti dai seama cat de mult ma fortez sa nu fiu sarcastica? Filtrul asta...

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Hello!
Putin conteaza ce cred altii despre tine. Pui prea mult pret pe imagine. Nu uita de minte, ea e ceea mai importanta!
Ps: esti draguta, dar tine cont de ce am spus mai sus big grin