| anonim_4396 a întrebat:

buna din nou :*. am o intrebare big grin : cum pot folosi fondul de ten, altfel decat direct pe piele? ce crema ar trebui sa folosesc inainte de fond de ten, pentru ca imi apar cosuri de fiecare data cand il utilizez :-s. astept raspuns. multumesc :*

Răspuns Câştigător
| micutzagirl a răspuns:

Daca iti apar cosuri inainte de utilizare, poti sa il arunci la gunoi. inseamna ca esti alergica la acel fond de ten si ii face rau pielii

2 răspunsuri:
| Niakit a răspuns:

Imi apar cosuri dupa utilizare, nu inainte big grin. si app, il folosesc pentru ca am pistrui, si e destul de jenant pentru mine big grin. ce as putea folosi, atunci? am o prietena care foloseste o crema, inainte de orice machiaj/find de ten, dar nu am retinut numele acesteia. ce credeti ca ar trebui sa folosesc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste primer