| Andutsaa57 a întrebat:

Heii:d care a fost cea mai romantica intalnire a voastra?batting eyelashes funda celei ce-mi place cel mai mult:3

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ma intalnisem o fuga cu unul, sa vad ce-i de capul lui...a fost minunat.
din prima isi pusese mana de dupa umerii mei, in gandul meu "ia dreacu mana dupa mine", si incepuse sa bolboroseasca de chestii numai de el stiute, in gandul meu " mai taci dreacu din gura", vorbea extrem de repede si nu intelegeam nimic, de fapt, trebuia sa imi dau seama dupa felul haotic in care scria.
trecea lumea pe langa noi, eu ma uitam la fiecare cu o privire disperata..."help me".
apoi bag o scuza ca trebuie sa plec, dreacu, nu mai suportam chinul, si face "hai ca te conduc"...pana aici mi-a fost.
cred ca a fost cel mai lung drum din viata mea pana in statie.
cand in sfarsit venise masina aia scumbag, imi iau la revedere, dar ma opreste si-mi zice "pupa-ma".
il pup pe obraz, dar deodata ma trezesc cu o limboaca pana in gat.
it was hell...romantic as hell.

| RAY a răspuns:

Ce ar putea fi romantic sa te vezi cu o necunoscuta pentru care nu simti nimic?

| MiruD a răspuns:

Eu nu ii spun intalnire, ii spun revedere. Pentru ca iubitul meu a fost plecat in alt oras, la sute de km sa munceasca si nu ne-am vazut jumate de an. Am vorbit doar la telefon.
Si cand a venit acasa,, nu m-a anuntat. Mi-a facut o surpriza foarte mare. Cand l-am vazut, chiar am ramas blocata si nu stiam ce sa fac. L-am luat in brate si am stat inbratisati un sfert de ora. Si nu exagerez. A fost asa de mare dorul pentru el, incat am zis ca nu-i mai dau drumu´. Sentimentele imi erau incurcate atunci. Nu mai stiam ce simt. Simteam doar sa il strang tare in brate! sad