| pitikDEn a întrebat:

Heii! imi spune si mie cineva cate materii o sa am in clasa a-9-a la stiinte-sociale?
A, care sunt materiile? big grin

1 răspuns:
| LordCristobal a răspuns:

Pai o sa fie asa:
Materiile de baza din care dai teza:Romana,Istorie,Logica,Geografie si Engleza.Mi se pare ca o sa ai de ales la teza intre logica si geografie.
Celelalte:Franceza,Latina,Fizica,Mate,Chimie,Muzica,Sport, Desen, Tic, Biologie.
Fizica, chimia si biologia le faci doar in a noua si a zecea.Mate face in toti ani de liceu dar oricum nu e materie de teza.
Sper ca ti-am fost de folos!