| Danydivahood a întrebat:

Heii TPU...am 11 ani si la scoala avem banci de 2 locuri practic. Eu stau impreuna cu un baiat fotbalist...si nu stiu cum as putea sa imi dau seama daca ma place. Face unele gesturi care ma fac sa cred asta dar ati putea va rog sa imi spuneti cateva lucruri pe care le face un baiat DE 11 ANI cand place o fata? Dau funda pentru cel mai ok raspuns!

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

1.Se uita la ea des;
2.Rade la glumele ei chiar daca nu sunt amuzante;
3.Sta mai mereu in preajma ei;
4.Devine gelos daca isi petrece timpul cu alt baiat;
5.Fiind de 11 ani si imatur poate iti da palme la fund...si asta poate fi un semn ca te place;
6. Vrea sa para interesant cand e langa ea;
7.Te invita cu prietenii in diverse locuri;
8.Merge cu ea spre casa sau o urmareste din spate;
9. Vorbeste mai des cu ea decat cu alte persoane.

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, nu te poti lua dupa cateva pareri.Doar de la el poti afla ce simte cu adevarat pentru tine.