| LADYBi2a a întrebat:

Heii TPU! Am o problema cu Photoinstrument. Am modificat poza, toate alea. dar nu o pot salva. Numai daca cumpar nu stiu ce se salveaza?

1 răspuns:
| Ana10000100 a răspuns:

Buna!
Folosesc si eu Photoinstrument.
Vreau sa iti spun ca este foarte usor ca sa salvezi.
Dai acolo sus la FILE, OPEN [primul] si iti arata acolo ca sa setezi unde vrei sa se salveze imaginea. Apoi ii pui un nume si dai Open.
Imaginea este gata!
Sper sa imi dai si mie o fundita tinand cont ca este bun si rapid raspunsul si ai un avantaj ca folosesc si eu acest instrument. In plus am si eu doar o fundita.
Multumesc mult oricum si sper sa te ajute!