| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! :*
Am stat acum si am incercat sa dau de o emisiune a lui Dan Negru,si anume "Ciao Darwin".Ce vremuri frumoase love struck .Dar stiu ca el a prezentat mult mai multe emisiuni.
Mai stiti vreuna din ele? happy

2 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, Plasa de stele si a mai fost una avea diferite personalitati in emisiune erau legate la ochi parca si li se aduceau niste acvarii si trebuia sa ghiceasca ce este acolo.

| AdiSR a răspuns:

Ai aici listă cu emisiunile şi spectacolele prezentate de el
http://biografii.famouswhy.ro/dan_negru/