| RoxYuuKikyo a întrebat:

Heii, TPU! Astazi este ziua mea si implinesc 12 ani. Intrebarea mea: Care este cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat de ziua voastra

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Buna dispoziție care o crează cei din jur!
Distracție plăcută!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am mai parcurs un an de viață!
La mulți ani!
Pa, pa.

| AddaXD a răspuns:

Hei! Cel mai bun lucru care mi s-a intamplat de ziua mea... thinking
Chiar nu imi vine nimic in minte acum, dar oricum: La multi ani! happy

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Cand am primit un sarut de la un baiat special day dreaming...

| Florinel a răspuns:

Sincer nu mai stiu, dar ce conteaza acum este ziua ta si ai de la mine un calduros La Multi Ani! sa ai o zi frumoasa de nastere sa primesti ce iti doresti tu cel mai mult, sa te descurci cu scoala si sa ai multa sanatate si sa ti se indeplineasca toate dorintele pe care le ai si le vei avea :X inca odata LA MULTI ANI! :X:X :*

| ことみ a răspuns:

Otanjobi omedeto gozaimasu!
La multi ani!

| MaryLoveAnime a răspuns:

In primul rand,, La multi ani!" eu mi-as dori o surioara sau un fratior, oricum ar fi trebuie sa fii fericita pentru ca e ziua ta.La muuuuuuuulti ani!

| computerizatul a răspuns:

Cel mai bun lucru? Pai cel mai bun si cel mai bun lucru pana acum a fost cand am implinit 11 ani si am primit tell cu touchscreen (pana atunci avusesem o porcarie de tel normal)

| Jesus24 a răspuns:

In primul rand la multi ani iar acum sa iti raspund:de ziua mea am avut parte de cea mai mare petrecere surpriza si m-am distrat f.f.f mult

| Yull a răspuns:

Pai...cand am implinit 12 ani am primit o pisica fooarte dulcica...o birmaneza.cea mai fericita zi! si partea cea mai bunalaughing nu am mai dat test la romana fiindca era ziua meabig grin