| PapushaDeCristaL a întrebat:

Heii TPU! Aveam un cățel micuț care de vreo saptamana s-a îmbolnăvit. Eu de câteva zile sunt plecată din oras si nu am putut fi alaturi de el. Chiar azi noapte am visat ca am ajuns acasa si el a venit la mine in brate iar de dimineata m-a sunat mama si mi-a zis ca a murit sad Oare ce insemna acel vis? Sa fi fost vreo premonitie sau doar o simpla coincidență? sad

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Erai ingrijorata pentru catel, atata tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, au deschis cartea magicienii la 3 dimineata si ti-au indus tie acest pronostic. Stai calma, asta se intampla din cauza credintei tale si fricii tale de moarte, daca ai scapa de toate astea nu te-ai mai speria pentru ca era tot o fantoma.