| SabrinaMariaSaraDaniela2002 a întrebat:

Heii TPU. Cine merge la festivalul Japonez din Mai? big grin

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da ce, tara noastra ne e Japonia? Ei merg la festivalul romanesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa merg desi sincer nu prea stiu despre ce este vorba in ansamblu -nu prea sunt multe informatii dupa care sa te ghidezi.
Tu vei merge?

| SabrinaMariaSaraDaniela2002 explică (pentru anonim_4396):

Da! Voi merge cu sora mea mai mare.Sincer nici eu nu prea stiu despre ce este vorba, stiu doar ca tine 2 zile si va fi si un concert japonesz!