| Piikaa a întrebat:

Heii TPU! Incepe scoalaa! Ce ne facem? laughing Eu sunt clasa a 8-a, e ultimul an si trebuie sa invat bine..:-s voi ce clasa sunteti? :*

8 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Eu a 6-abig grin.Foooarrrrrrrrrrteeeee bine, ce sa ne facem?:X:X:X:X:X

| 0Denis0 a răspuns:

Eu a 9-a anul asta laughing noroc in a 8-a la examen.

| Gabyy32 a răspuns:

Eu a7a

6-7-8-9

| Kryss13 a răspuns:

Si eu sunt cls a-8-a. si eu trebuie sa invat bine... va urez succes tuturor!happy

| AndyLavy a răspuns:

Eu sunt anul 1 la facultate. Succes cu examenele! si asta e nimic fata de ce va asteapta pe viitor happysi spor la invatat

| thegatekeeper a răspuns:

Trec a XII-a, deci va fi un an destul de dificil si pentru mine, insa ma bucur ca este ultimul an de liceu.

| Piikaa explică:

Vai Doamne! Mie mi-e frica ca sunt a 8-a da`ce sa mai zic de voi astia care sunteti clasa a12a, la facultate etc? :-s Succes la toti/toate :*. Sa invatati biine si sa ajungeti sus in varf :*.

| wforweirdo a răspuns:

Trec in a10-a. Nu te stresa, clasa a8-a e o nimica toata.