| Cαmeℓiα a întrebat:

Heii TPU.
Joi o sa plec la Calafat si o sa stau pana duminica seara.Cum credeti ca va fi vremea?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Soare,nori,caldura,ploaie mai putina sau deloc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duminică la calafat cerul va fi predominant noros, maxima ilei va fi de 28 grade, viteza vîntului va fi intre 5 și 15 km, minima noptii va fi de 15 grade și șanse de precipitații.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Joi la Calafat cerul va fi partial noros, maxima zilei va fi de 27 grade, minima noptii va fi de 15 grade, vineri maxima va fi de 30 grade, iar minima va fi de 16 grade și cer senin, sîmbătă cer partial noros maxima zilei va fi de 29 grade, minima de 16 grade noaptea adică, dar scuză mi indiscretia ce faci atîtea zile in calafat?

| Cαmeℓiα explică (pentru CristiDinBucuresti):

Merg la niste verisori.:]

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cαmeℓiα):

Drum bun vă doresc, și sper că v am putut ajuta.

| MiculFaraon a răspuns:

M-am interesat eu acum. Va fi cald si soarele va fi mai mereu pe cer.