| IlegalSmile a întrebat:

Heii TPU happy

O intrebare...

De ce multi utilizatori TPU se milogesc sa primeasca fundita?
Gen " raspuns... fundita? puppy dog eyes "

Vreau cel mai corect raspuns

fundita ^^

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Pentru ca asa sunt romanii; ei cer mult dar sa dea NICIODATA!

2 răspunsuri:
| alex_9656 a răspuns:

O funda e un raspuns castigator. FIecare om doreste sa castige. NU ajuta la nimic o funda dar te simti inplinit ca ai ajutat si ca ai cel mai bun raspuns.

| killerkiss a răspuns:

Pentru ca cei mai multi utilizatori TPU vor sa devina experti TPU sau pentru ca simt nevoia sa stie ca raspunsul lor a fost cel mai bun,cel mai apreciat, cel mai de ajutor, etc.