| lakrymotsa a întrebat:

Heii TPU, ...pff.Am reusit in sfarsit sa imi fac blog.Dar...NU STIU CE SA SCRIU. Ziceti-mi un titlu, dar si putin din ce sa scriu, ca sa`mi fac o idee.
Urgent!-! Dauu fuuunda garantat.

Răspuns Câştigător
| Stelutzaa a răspuns:

Pai un titlu : Viata prin ochi de copil sau adolescentwinking

Si poti scrie despre cum vezi tu lucrurile gen : " Voi insirui cuvinte, despre cum vad eu viata, si persoanele dragi sau mai putine dragi din ea...Pentru k sunt un copil/adolescent, nu pot să mă pronunt ca marii prozatori, dar o să stiu pagini pe acest blog, pentru că imi place, si vreau! :* " sau mai modifici tu niste cuvintee.si continui! fundita pleaseeeeeee:*:*:*: