| KateEdythe a întrebat:

Heii TPU! Vara asta vreau sa ma aganjez, adica ajutor social sa ajut oameni nevoias, copii!

Faza e ca nu stiu cum o sa fie, aica e ceva rusinos o sa rada cineva de mine mai ales daca ma intalnesc cu niste colegi prieteni cand sunt in timpul munci?! sad
Parintii mei sunt de acord, am 16 ani o sa fie si alte persoane de varsta mea care o sa lucreze acolo?!

PS: Nu ma intereseaza salariul, banii eu vreau doar sa ajut!

SCUZATI CATEGORIA

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

De cand e rusinos sa ajuti?
Nu va rade nimeni de tine, doar aia care nu ai nimic in cap.
Te felicit pentru alegerea facuta.

| neutrino a răspuns:

Daca pui problema rusinii, nu ai ce cauta colo. Oricum, la aceasta varsta nu te primeste nimeni legal.

| mgtow a răspuns:

Eu am de-a face cu tineri de seama mea la protectia civila si nu sant maturizati au gandul numai la prostii iar tu nu ai de ce sa te temi. Evita lumea proasta discuta cu responsabilul sa te bage intr-un grup de persoane intrege la cap si totul va fi bine.