| Aliison a întrebat:

Heii, TPU! vreau si eu mesaje de pus pe peretele d`facebook! sa fie cat mai frumoase si amuzante! dau funda+vott happy

4 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Uite cateva:
Leme buna, pregatiti-va pentru sfarsitul lumii...Am auzit ceva despre o cometa laughing. faceti-va adaposturi sub pamant. Cica e mai mare ca planeta Jupiter...Cica laughing.

"Lumea numai e cea fost...Lumea este ca dominoul.Il impingi si cade laughing "

"Facebook-ul e o revolutie a Internetului "

Deasemenea poti posta bancuri, poze haioase si vide-uri.Sunt doar sfaturi. Pupicikiss

| anamariagabi a răspuns:

Eu stiu 11 lucruri despre tine :
1.Citesti asta.
2.Esti om.
3.Nu poti sa pronunti 'p' fara sa desparti buzele.
4.Tocmai ai incercat.
6.Ai apasat pe 'vezi mai mult'.
7.Razi de tine.
8.Continui cu un zambet idiot pe fata si ai sarit peste 5.
9.Ai verificat sa vezi daca e vreun 5.
10.Razi de asta pentru ca toata lumea face la fel.
11.Vei pune asta pe peretele tau ca sa enervezi pe inca altcineva

| NoName25 a răspuns:

(¯`v´¯)
`•.¸.•´
☻/
/▌
/ \ I ♥ You. Pune acest mesaj pe peretele a 10 prieteni. Daca primesti 5 esti un prieten bun.

| XxlovexX a răspuns:

O fată a întrebat un băiat: Mă vrei? Şi el a spus nu. Crezi că sunt drăguţa? şi el a spus nu. Sunt în inima ta? Şi el a spus nu. Dacă aş muri,ai plange pentru mine? şi a spus el,nu. Fata trista, a vrut sa plece, dar el a apucat o de mana si i a spus:
Nu te vreau, te iubesc;
Nu cred că eşti destul de draguta, cred că eşti minunata
nu eşti în inima mea, esti inima mea;
nu as plânge pen...tru tine, as muri pentru tine.
Astăzi la miezul nopţii, vei realiza cine te iubeste. Ceva bun se va întâmpla cu tine mâine între 9-14. Indiferent unde vă aflaţi: pe Internet,
la şcoală, la locul de muncă. publica acest mesaj pe peretele a douăzeci de oameni.♥