| MrAnime a întrebat:

Un remediu pentru plictiseala da cand au disparut anime-urile totul e o linie continua laughing [FUNDA]

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea ta.Incearca si altceva.

| LiimeXdx a răspuns:

Fa farse la telefon! :))
1. Vizionez filmulețe hazlii pe youtube sau 220.ro;
2. Caut o muzică pe care nu am mai ascultat-o (nu trebuie să fie neapărat muzică nouă);
3. Citesc forumuri, bloguri ca și acum de altfel;
4. Îmi cumpăr ceva de ronțăit și mă uit la un film;
5. Fac teste online de inteligență și de orice gen (amuzament);
6. Încerc să socializez pe unul din site-urile de socializare preferate;
7. Învăț ceva legat de ce mă pasionează, de exemplu Photoshop - (Html si CSS s.a.);
8. Îmi fac un blog unde pot să scriu orice tip de articole doresc, am liberă exprimare și nimeni nu mă judecă;
9. Vorbesc cu prietenii pe messenger, sau caut un chat pe gustul meu;
10. Mă joc niște jocuri online care cu siguranță îmi vor face ca timpul sa treacă mai ușor. acolo pot de asemenea să socializez. cateva exemple: www.triburile.ro / www.battleknight.ro / www.the-west.ro/ / www.joci.ro / www.doizece.com. Succes!

| DeepTrance a răspuns:

Iesi afara, ia o gura de aer eventual mai socializeaza si in viata reala.

| MrAnime explică:

Si ce sa fac vara nonstop fotbal, tenis dar iarna pe cand se topeste zapada ce *** sa fac.

| BiscuiteleSăăltăreţţţ a răspuns:

Hmmm thinking Trage o linie :* laughing, o sa-ti treaca plictiseala big grin.

| MrAnime explică (pentru BiscuiteleSăăltăreţţţ):

Tot trag are vreo 2 klometriii. Continui? laughing

| BiscuiteleSăăltăreţţţ a răspuns (pentru MrAnime):

Continua Dragul'e :*, continuaaa! smug love struck blushing.