| Bloomi a întrebat:

Heii happy va roog dati-mi niste idei de cadouri de craciun pentru o fata de 13 ani, sa coste pana in 300 de lei,multumesc, FUNDA

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Uite aici --->http://www.ziare.com/articole/idei+cadouri+copii

O seară faină!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O carte, o coarda, sau o bicicleta / patine

| bbbbccccddddeeeemara a răspuns:

Un parfum, o bratara, un lant de argint, un ceas sau niste cercei poate chiar cu niste modele de Craciun adica un bradut, o acadea sau in forma de cadou etc, un inel daca poarta.....cam atat imi vine in mintehappy

| darrio2007 a răspuns (pentru bbbbccccddddeeeemara):

De astea dai tu la un copil de 13 ani? Sau asta ti-ai dori tu sa primesti?