| LovعlyFeelings a întrebat:

Heiii all! Funda!
Are cineva. rabdarea sa`mi explice cum e cu conturile la IMVU? ( cele pentru. credite ). Am inteles ca sunt unele "speciale"! Iti dai invitatie de pe email si intra cealalta pers. pe cont... si dai de 5 ori chat straight face Lasati un ID sa`mi explicati? Funda
Merciiii :*

1 răspuns:
| R9kitty a răspuns:

Pai as putea sati las isu aici, dar ultima data cand am raspuns la o astfel de intrebare, mau bombardat cam 30 de iduri, si toti imi cereau sai ajut cu conturile. Deci te ajut si tiam trimis un mesaj cu idu meu. Bye bye:*