| anonim_4396 a întrebat:

Heiii
As dori si eu niste statusuri simple gen :
-fara sens -.-
-intr-o alta lume
big grin funda

Răspuns Câştigător
| CCAdrian a răspuns:

Uite aici sper sa iti placa
● Fa-ma Doamne ce n-am fost... padurar si sef de post! sa cante haimanalele ca sa`mi rupa pijamalele laughing

● Daca mai observ ceva interesant... v-a anunt!

● Cand ma uit un pic la tine, imi vine sa ma cac pe mine laughing

● I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

● Viata e ca parul de la c*r, scurta si plina de ca*at

● Sunt sofer pe Mercedes...

● Mai available ca oricind!

● Frek menta on-line!

● Put your finger in you`re mama...

● I’m? uei sau dus cu pluta

● Unde-s doi placerea creste...

● Logica multor femei, te sufoca prin lipsa ei

● Idealul meu in viata e femeia cu musteata!

● Stire de ultima ora: Posta Romana a retras de pe piata timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai stiu pe ce parte sa scuipe

● In bere e putere, In vin e sanatate, In cognac e distinctie, iar in apa sunt microbi...

● Da asta este viata mea, este si buna si rea, da e mai buna fara tine in ea...

● Frek menta on-line!

● Plin /(a) de fite

● Io cacare, tu mangiare, se finito la mancare rolling on the floor laughing
● Daca o pasarica ti-a soptit ceva... atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc

● De ce sa bei si sa conduci... cand poti sa fumezi si si zbori?

● Ce statusuri aveti fratilor, v-ati facut cu totii filozofi?

● Am luat o razna... promit sa o dau inapoi...

● Cu ocazia zilei internationale a copiilor strazii, va urez un sincer La Multi Ani!

● Please wait...

● Mash duce sa ma`ntorc...

● Raspund greu, insistati!

● Manc, nu vorbesc cu gura plina...

● Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat... reveniti!

● Cine vrea gripa? E moca!

● Plecat dupa bani, si voi dupa mine...
● Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

● Ce bine mirosi, ce bine te`nbraci... parca vii de la vaci

● Ma uit la tine, la uit la Luna... mai bine ma uit la Luna!

● Voi radeti toti...
● Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat...

● Fetele imi bat in geam / nu aud am termopan...

● M-am suit pe telegraf sa-mi scutur fusta de praf... politaiul m-a vazut, m-a certat si m-a... batut!

● Foaie verde intr-un copac, mie`mi vine sa ma... plimb!

● Sunt mai mult decat Stepped Out... sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!

● Daca nu sunt la coada la paine cautati`ma la oua!

● Corup minori/minore la domiciliu!

● Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM!

● Cateodata stau si ma gandesc daca eu intr-adevar pot gandii...

● Opinia mea nu conteaza, asa ca nu mi`o bag!

● Ma plimb cu compu` pe strada...

● Eu sunt dovada vie ca omul poate traii fara creier!

● In afara de ceva mai ai de zis si altceva?

● Vine potopu` dar nu ma mai sperie, am vazut atatea razboiaie, victime... 11 septembrie...

● Dumnezo` va`nbucure... 380 va scuture

● Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!
● Ce dai bah, nu stii sa-njuri?

● Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis...

● Sogorii stiu ce si cum laughing

● Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort crying si nici eu nu ma simt prea bine...

● Caut loc pentru cershit........cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig!

● Va doresc o zi buna! Ceea ce nu cred...

● Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficienti de beti!

● Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat politia!

● Femeile sunt impartite de catre barbati in 4 mari categorii:1.mame; 2.doamne; 3.cu*ve; 4.mama doamne ce mai cu*ve!

● Mi-am luat de curand BMW X5 si l`am tunat pana l-am facut ARO!

● Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

● Daca mai observ ceva interesant... v-a anunt!

● Cand ma uit un pic la tine, imi vine sa ma cac pe mine laughing

● I’m very very very happy! Nu deranjati fericirea!

● Viata e ca parul de la c*r, scurta si plina de ca*at

● Sunt sofer pe Mercedes...

● Mai available ca oricind!

● Frek menta on-line!

● Put your finger in you`re mama...

● I’m? uei sau dus cu pluta

● Unde-s doi placerea creste...

● Please wait...

● Mash duce sa ma`ntorc...

● Raspund greu, insistati!

● Manc, nu vorbesc cu gura plina...

● Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat... reveniti!

● Cine vrea gripa? E moca!

DND. ma cert cu pixul.:d

.>>Ma numesq` com ma n0mesq`. sh ma cheama com ma cheama.

| Woodenpints91 a răspuns:

Şi nu te duce capul nici să te gândeşti la un status atât de simpu?