| IlegalSmile a întrebat:

Heiii big hug

Vreau si eu niste status frumoase ...cand iubesti pe cineva dar esti cu altul. :-s.

fundita ^^

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Uite iti zic euhappy
1.Atunci cand vei sti ce e in sufletul meu stii ca te iubesc si te voi iubi mereu
2. Daca dragostea ta dispare viata mea nu are culoare
3.Atunci cand iubesti trebuie sa fi iubit
4.Te iubesc la nebunie dar parca simt ceva si pentru altcineva
5. Iubirea e cel mai frumos sentiment
6.Cand te indragostesti e frumos dar cand plangi e durerossad
fundita plz?crying

7 răspunsuri:
| IlegalSmile explică:

Ma refeream ca un baiat tine foarte mult la mine pur si simplu era sa se sinucida dar Domnu nu l-a lasat sad Eu sunt cu persoana iubita dar acest amic.tin mult la el ca la un foarte bun amic dar el nu intelege asta sad Mi-e frica sa nu ii vina vreo tampenie prin cap sa se sinucidasad. sad

| IMC90 a răspuns (pentru IlegalSmile):

Nu este nici problema ta nici vina ta. Fiecare face ce-l duce capu, se numeste selectie naturala si este de cand lumea. Cei mai puternici au supravietuit iar cei mai slabi au murit. Trist, dur dar... adevarat. Daca pe el nu-l duce capu mai mult de atat nu este problema ta. Daca il iubesti cu adevarat pe baiatul cu care esti intr-o relatie (ceea ce ma indoiesc) nu il poti dezamagi. A, faptul ca tii si la celalalt nu este un lucru rau, atat vreme cat nu tii la el in sensul stiut de noi toti laughing Ai dreptul sa ai cati prieteni vrei, pe care sa-i respecti si la care sa tii insa persoana iubita este una singura. Daca nu esti sigura ca-l iubesti pe baiatul cu care esti intr-o relatie, macar spune-i. Asa ar fi corect, moral, etic si cum mai vrei tu.

| IMC90 a răspuns:

Nu poti iubi pe altcineva daca esti intr-o relatie. Singurul status corect ar fi sunt o parasuta...

| PyScHoTeLRoOz a răspuns (pentru IMC90):

Vezi cum ii vorbesti ea nu te jignit pe tinewinking

| IMC90 a răspuns (pentru PyScHoTeLRoOz):

Dar nici eu nu am jignit-o. I-am dat un status general valabil...

| PyScHoTeLRoOz a răspuns (pentru IMC90):

Da poate pe ea o deranjeaza nu te ai gandithappy? daca tu ai fi fata si ai iubi pe cineva dar esti cu altcineva pentru ca il iubesti si pe el. poatea ea nu vrea sa il raneasca straight face pe baiatu respectiv:*

| IMC90 a răspuns (pentru PyScHoTeLRoOz):

Nu poti iubi 7 oameni deodata, asta-i o tampenie si trebuie sa va iasa din cap. Iubirea este dedicata unei singure persoane (iubirea adevarata) restul sunt orgolii, sunt relatii de ochii lumii s.a.m.d. Tu trebuie sa iubesti fiindca asa simti tu nu fiindca asa e cool iar daca iubesti pe cineva si stai cu altu' asta este un lucru abject. Respectivul cu care stai poate are sentimete pentru tine iar tu nu faci decat sa-l amagesti. A, stai pentru sex? Atunci nu-i nici o problema, dar ar fi o ipocrizie sa fii deranjat de afirmatia mea de mai sus...