| anonim_4396 a întrebat:

Heiii? inteleg ca daca eu nu va vreau voi ma vreti.{in lista}. As vrea sa-mi sterg lista de prieteni care e lunga fara sa supar pe cineva sau sa creda cineva ca nu mai santem prieteni.de vreme ce santem totri pentru unul? cum se poate face? am zis ca, heeeelp!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa faci, se mai fac trieri.eu oricum am lista mereu schimbata,caci isi schimba niku-rile mereu, si nici nu ma anunta, cine si cum.si am ajuns sa nu ii mai recunosc pe unii,dar cum asta a devenit o moda pe aici, am acceptat!

Cat despre lista tu decizi pe cine stergi, si am avut surpriza de a fi si eu printre cei stersi...

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Îi iei pe toţi cei 214 la rând şi îi ştergi. Noi te înţelegem. Şi eu am şters-o(o dată), dar când am revenit am adăugat iarăşi prieteni. Pe mine nu mă deranjează să am mulţi prieteni, dar e decizia ta şi o respectăm Succes...hai că nu va dura chiar aşa de mult!

| Азбука a răspuns:

Stai calm, nu cred ca va plange careva pe-aici...