| Xlove64 a întrebat:

Heiii
Pe cat incepem scoala laughing?

11 răspunsuri:
| deedee9 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| ღRoberToBluEღ a răspuns:

Pe 12 septembrie

| Dash a răspuns:

12 septembrie

| Cloudless a răspuns:

Mai bine intrebi cand incepe armaghedonu. e tot una.

| Andrutzikka a răspuns:

12 septembrie

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

S-a mai spus, pe data de 12 septembrie, pentru că pică într-o zi de luni!
Baftă!

| Nikol99 a răspuns:

Abia astept! Pe 12 septembrie! :*

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Heiii Xlove63 Noi scoala o vom incepe pe 12 septembrie succes sa inveti bine!

| Adredemesconf a răspuns:

Pe 12 happy. Sper ca anul' ăsta sa nu se mai dea Funeriu mare și sa-și vadă de treaba lui nu să spună să facem ore din prima zi straight face

| AnonimuDeLaBloc a răspuns:

Cand incepe sfarsitu lumi mai exact 12 septembrie...ciudat dar eu imi amintesc ca am luat mai tarziu de 12 vacanta din iunie? din cate stiu ar trebui sa fie 3 luni

| xXPsychO983 a răspuns:

12 septembrie