| Denitzuka a întrebat:

Heiii..saluutt:*:*..sunt noua pe aici..si pun intrebarea asta..cu scopul ca multi veti dorii si veti fii de acord sa o acceptati..pai..bun..eu am 14 ani..sunt din Timisoara..si am facut dansuri cam 4 ani. dansuri gen:hip-hop, break dance..si vroiam ca prin vara sa am o trupa..imi doresc foarte mult..sa ajung departe cu trupa..si sper ca multi sa fiti interesati..este acceptata orice varsta..si nu este neaparat sa stiti sa dansati...sau mai stiu eu ce..totul vom invata acolo...asa ca..raspundeti la intrebare..si cand vad ca se aduna cateva raspunsuri va las id-u meu:*:*.v-am pupat:*:*

2 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Daca as fi fost din Timisoara m-as fi bagat laughing, baftaa

| xXdoareuXx a răspuns:

E o oferta interesanta pentru cine este din timisoara...succes :*