| Claudiiss .‹3 a întrebat:

Sper sa ma puteti ajutahappyStiti jocul acela de pe Hi5 Barn Buddy. Ei, in momentul in care, spre exemplu, uzi planta unui vecin, apare un mesaj, care la unele persoane este pus de ele.Deci,intrebarea este, cum pun si eu mesajul meu? Funditahappy

3 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Pai...nu poti doar la prima versiune a jocului se putea sa lasi mesaj la a doua nu se poate, ca am incercat si eu

| DildăuPaispe a răspuns:

Si eu joc barn buddy dar draga, chiar nu am habar.Si apropo, intrebarea ta mi-a amintit sa imi culeg dovlecii si ardeii.

| ChocolateDroid a răspuns:

Si eu vreau sa stiu sad PT ca la unii prieteni de-ai mei, cand le pun gandaci big grin apare o injuratura laughing