| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU :d Voi vreti sa inceapa scoala? Eu mai vreau vacantaa! crying

8 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Cine n-ar vrea? Dar pana la urma o data si o data tot trebuia sa vina scoala. Acum nu ne obisnuim, dar mai tarziu va fi ok...

| Alyra a răspuns (pentru drogh):

Probabil unii n-ar vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu v-ati saturat de intrebarile astea retorice?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu abia acum iau vacanta si o am pana pe 15 iunie

| JeffRider93 a răspuns:

Hey,eu am terminat liceul de 2 ani, dar, cand eram in clasele 5-8 si la liceu, imi placea.De ce? Faceam caterinca de profi', de colegi si chestii. :]

| Mihai239 a răspuns:

Vreau vacanta mai lunga crying

| EllaCikka a răspuns:

Cine zice big grin Noi incepem pe 2 septembrie scoala! crying soo. inca sunteti norocosi! Bafta la scoala :* :*