| Angeld a întrebat:

Heiii TPU!
Deci problema este urmatoarea: In clasa la mine, trec a 9 a, mai sunt 2 Denisa! Problema e ca mi-e toata lumea imi zice Denisa,familia prietenii dar numele meu e : X Andreea Denisa!
Si nu stiu acuma, cum sa mi se zica Andreea ca nu mai e nici una in clasa sau sa-mi pun eu o porecla Isa?
Faza e ca la fetele alea, colegele mele Denisa e primul nume!

1 răspuns:
| Rodicanegrescu a răspuns:

O sa iti spuna Denisa, asa cum esti obisnuita. Poate un diminutiv: Deny, Iza, Nis.In font esti tot tu.Cu drag!