| cockieeee a întrebat:

HEIIII >TPUU: cum pot sa mut pozele dintr'un album in altu pe fb?:X funda:X

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Deschizi albumul in care se alfal pozele pe care vrei sa le muti. Vezi ca sub titlul albumului scrie "De XX (Albume)" / "Actualizat --" Si ultima data apare desenat un croion mic albastru langa care scrie"Editeaza albumul" Apesi acolo!
In fereastra aia mica care ti-a aparut, jos de tot, in stanga, chiar langa "Salveaza/Anuleaza" Scrie "Editeaza fotografiile"... Daci clik pe aia.
Pe noua pagina intr-o coloana in dreapta o sa-ti apara toate fotografiile din acel album, iar sub fiecare scrie "Acesta este coperta aolbumului" (poti sa bifezi doar una) /"Sterge aceasta fotografie" si "Muta la:"... Apesi acolo si o sa ti se deschida o lista cu numele albumelor pe care le mai ai, de acolo selesctezi unde vrei sa muti poza. Asa faci la toate pe care vrei sa le muti.
Dupa ce ai terminat, tocmai in josul paginii scrie "Salveaza modificarile" sau "Renunta". Tu apesi pe prima. Asta a fost tot, mult succeswinking

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Asculto pe Mangustabig grin.Stie ea ce zicebig grin

| Mangustă a răspuns:

@ALexutza2011, Ma ma, stiu eu ce zic (vad ca nu ai pricepu ca am zis acolo laughing )
Plus o mica corectare la ce ai zis: Ascula-L* Mda, o sa-mi schimb numele cu Ă la sfarsit ca sa fie mai explicit laughing