| Anonim!!!:D a întrebat:

HELLLP! Maine este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii ofer...big grin
adica stiu dar as vrea sa fie ceva hand made.
sa fie confectioanat de mine...va rogggg dati0mi niste ideibig grin
Dau funda big grin
>plssssbig grin

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Salut. Mamei tale, La Multi Ani, fericire, sanatate, si tot cei mai frumos, pe lume. Are o fata sau un baiat, de nota 10. Cinste tie ca-ti respecti parintii. Legat de cadou, in magazine se gasesc seturi de margele fara fir, numai margelele, de toate felurile si culorile. Poti face, din acest set, un lantisor, si o bratara. Este foarte ieftin, in schimb cred ca va fi foarte frumos. Este o parere de-a mea. Inca odata pentru voi; La Multi Ani Pa