| anonim_4396 a întrebat:

Hello again happy Baieti, am o intrebare pentru voi. Are ceva daca sunt putin mai corpolenta? Nu sunt grasa laughing dar am muschii destul de dezvoltati din cauza sportului pe care il practic (baschet). Am 1.77 si 62 kg. Credeti ca e vreo problema? Multumescbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Nu este nici o problema (Poate la unii baieti ca se simt mai prejos)
Pana nu ma bati. happy

| deliutza_7233 a răspuns:

Da... 62 kg? vaco. este cat o vaca cu cabina...the

| 666_7474 a răspuns:

Subliniez inca odata ca am 1. 77. Deci sunte destul de inalta. Daca as avea 50-55 de kg as fi uscator de rufe!