| Corina2 a întrebat:

Hello.as avea si eu o intrebare. ce stiti despre jocul second life? am de ceva vreme un cont si deja am inceput sa ma plictisesc...nu stiti ceva distractiv sau atractiv ce m-ar putea interesa si ajuta sa scap pe plictiseala asta din joc. ceva sugestii orice:-d.mersi

1 răspuns:
| car3less a răspuns:

Pe mine nu numai ca ma plictiseste, dar imi cam face si ameteala... l-am instalat de 2 ori si tot de atatea ori l-am dezinstalat. tongue