| TheQueen1 a întrebat:

Hello!
Baieti, voi ce preferati dintre:

Blonda/ roscata/ bruneta;
Actrita/ cantareata/ manechin;
Slaba si fara forme/ slaba dar cu forme ( piept, fund );
Machiaj natural/ strident;
Fata in rochie roz/ rochie rosie.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine ma atrage altceva, meseria care o fac asa ca o sa fiu singur in viata

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bruneta, cantareata si actrita, slaba cu forme normal(cui ii place una slaba fara forme?), fara machiaj, in rochie rosie.

| RAY a răspuns:

Daca e blonda ma va insela,ca la barbati le plac blondele, daca e roscata imi va placea,vad ca la multi nu le plac doar mie deci nu ma va insela

,daca e bruneta nu-mi place ca majoritatea sunt si ma va insela
daca e actrita ma va insela, daca e camtareata imi va canta non stop n-am chef sami transform viata intr-un film de groaza,daca e manechin ma va, a insela e ceva obligatoriu, asa ca nu aleg nimic

daca e slaba fara forme e ca si cum m-as culca cu un baiat, nu multumesc,
deci slaba cu forme, sani mari sa dorm pe ele, fundul sa am ce privi cand o privesc pe la spate

sa fie naturala 100%
in rochie rosie

| T0T a răspuns:

1) Roșcată sau brunetă
2) Cântăreață ca să îmi cânte seara să adorm. Nu manechin căci un manechin este doar o formă ca să zic așa pe care se aplică ideile altuia în orice mod, nu actriță că mă va minți și îi va fi foarte ușor să adopte un rol. Aș prefera mult o cântăreață care să își compună unele piese.
3) Normal că o fată care nu are forme nu prea este atrăgătoare, deci aș alege cu forme dar nici din alea exagerate gen cum arată alea care au suferit operații estetice. Să fie niște forme medii care să îi păstreze delicatețea din aspect.
4) Natural. Eu apreciez oricum naturalețea la o fată. Pentu alea care chiar au o față urâtă le mai ajută dar sunt fete care natural arată extrem de frumos și își strică acea frumusețe cu machiaje stridente. E păcat.
5) Roșie clar. Nu îmi plac fetițele în roz. E ok un roz din ăla mai închis dar să fie o mică parte a vestimentației, nu o întreagă rochie așa.

| J0B0MAT a răspuns:

Eu is fata, dar na, tot raspundbig grin
1.Cum ii place ei
2.Ce ii place ei
3.Slaba si fara forme
4.Machiaj natural de obicei, mai strident la vreo ocazie
5.Si roz si rosu si orice culoare vrea ea.

| Divy a răspuns:

Nu prea contează culoare la păr aia se poate schimba.
Meseria nu cred că afectează cu ceva asta mai puţin actriţele care pot juca teatru mă refer că se prefac.

Şi slaba si fara forme şi slaba dar cu forme, atâta timp cât are sâni mă refer în prima variantă adică să nu fie chiar plat laughing

Fără machiaj ar fi super

Ambele, cu cât mai multe cu atât mai bine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.bruneta
2.-
3.slaba dar cu forme
4.natural
5.-