| dragalasica a întrebat:

Hello! ce ati mai facut this week?

9 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Scoala scoala si iar scoaxla a si am devenit reprezentant avonwinking

| MihAelA_1847 a răspuns:

Pai a fost o saptamana cam plictisitoare, scoala si iar scoala.

| Silvia a răspuns:

Am supravietuit :#-S.

| Bishop a răspuns:

Am castigat 5 note de 10 si am mai castigat o durere in gat laughing

| arysa a răspuns:

M-am indragostit si dezindragostit de un baiat, am incercat sa salvez relatia dar nu a merssad.+Scoala la maxim, am dat 2 teze, am mai luat note, etc. Tu ce ai facut?

| Marii a răspuns:

Liceu, liceu, liceu, liceu, liceu, la care a fost o plictiseala. yawn

| adrian_3467 a răspuns:

M-am uitat la tanckuri si elicoptere happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost una dintre cele mai plictisitoare saptamani(acasa) si cele mai misto la scoala,,,:X:angrydeoarece a nins!).

| prietenonghe a răspuns:

Multumesc de intrebare dragalasica! In general bine, dar week end-ul, intotdeauna este cea mai frumoasa parte a saptamaniilaughing)