| Giulia911 a întrebat:

Hello! Ce e în neregula cu unii oameni? Mi s-a întâmplat nu de puține ori sa fiu abordata de bărbați 40+ eu având 20 și chiar de 20 arat. Wtf. Și păreau oameni ok, nu interlopi sau milionari. Și nu sunt o persoana naiva, lumea nu ma ia de proasta. Ce e în capul lor?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de felul cum te imbraci, fiind ca o "invitatie deschisa" pentru ei, sa incerce, sa-ti propuna samd.

| Mosotti a răspuns:

Eu nu stiu de ce te mira! Daca arati bine te vrea si unu de 60 nu doar de 40.
Ei incearca, ca mai sunt barbati la 40 ani care arata brici si fete de 20 ii vor macar pentru distractie, dar la ei nu e cazul, ca altfel erai atrasa de unu de 40 care arata ca lumea.
Nu trebuie sa fie interlopi sau milionari deci.

Daca tine bine, daca nu, aia e. In capul lor e ca poate merge.
Si e normal cum procedeaza, ai dreptul sa incerci.
Au in minte ca fete de 20 ani au relatii cu barbati de 35, si or zice ca o merge si la ei.

Ca eu nu as incerca, asta e alta, ca imi dau seama ca e cam aiurea relatia aia.
Dar multi incearca.

| Giulia911 explică (pentru Mosotti):

Chiar arătau bine, dar nu sunt genul să-l accept pentru distracție.

| Mosotti a răspuns (pentru Giulia911):

Pai si fara sa treci prin distractie cum sa ajungi la o rel serioasa?! Ca doar nu incepe direct cu serioasa, aici e risc! Dar daca nu risti nu castigi.

Ca la inceput e distractie cu oricine ar fi, si ala care vrea ceva serios si care nu vrea, chiar daca toti zic ca vor.
Ala e riscul, risti sa nu vrea de fapt.

Dar daca nu risti, o sa ramai 100 % fara. Daca risti, 50 % ai sanse sa fie bine.
Ca oricum toti or sa zica ca vor ceva serios, de unde stii care minte si care nu?!

La aia mai mari sunt mai multe sanse sa vrea ceva serios.
Dar nici sa fie diferenta mare de varsta ca iar nu merge.

| Giulia911 explică (pentru Mosotti):

Clar nu voi accepta un om cu 20 de ani mai mare decât mine. Ca nu îl vreau pentru 1-2-3 nopți, ca nu-s genul, iar de relație serioasa nu se pune problema din partea mea daca e vorba de o diferență asa de mare. Cred și eu ca la 40 e super sa ai una de 20 care e și frumoasa. Dar totuși laughing

| Mosotti a răspuns (pentru Giulia911):

Pai totusi, omu incearca dat fiind ca sunt fete care vor si distractie cu unu care le atrage mult.

Deci nu e asa SF ca sa nu incerce. Ei nu au de unde sa stie ca tu nu vrei inainte sa incerce, ca nu e ceva care nu exista.
Tu te intrebi ce e in capu lor ca tu stii ca nu vrei, dar ei nu au cum sa stie.

Si daca vede ca se poate, ce zice "poate merge si la mine".
Deci procedeaza corect.
Totul e sa nu insiste ca nesimtitii, daca te-au abordat polticos si le-ai zis ca nu, si s-au retras, e okey.
Nu ai de ce sa ai impresie proasta de ei.

| Furnicuta000 a răspuns:

Barbatii disperati dupa femei abordeaza orice gasesc in cale. Chiar si aia de 60 ani se dau la minore de 16 ani. Nu esti nici singura nici ultima

| mODIN a răspuns:

Nu-mi dau seama, care e problema mai exact? E plin de fete carora le plac barbatii mai in varsta si de barbati carora le plac fetele mai tinere.

| Giulia911 explică (pentru mODIN):

"Plin de barbati"?! Ăștia nu mai au frate constiinta? Sunt însurați si se uita după altele?

| mODIN a răspuns (pentru Giulia911):

Nu ai mentionat si ca erau insurati

| LisaJulie a răspuns:

Nu trebuie sa bagi in seama dubioși! Aceasta este singurul meu sfat

| 1onur a răspuns:

Obsedați sexului.

| 1onur a răspuns:

Ei nau niciun fel de... Ești doar un copil pe lângă ei și ei cu intențile lor bolnave și murdare...

| 1onur a răspuns:

Ia-ți un electro șoc și un spray la tine daca e mai apropie o scârbă din ăsta cu tente de astea dă-i până zace nul lăsa să se apropie de tine nici măcar 10 metri Dale sa zace pe joc până fac ca peștele pe uscat bolnavi pământului...

| 1onur a răspuns:

Nu-i mai lăsa pe indivizii ăia bolnavi vreodată să-ți pună întrebări personale sau să-ți facă avansuri sau să se de-a la tine cum spui tu ți-a greșit electro șoc comentează vrea să-ți facă rău Doamne Dumnezeule ferește electro șoc dai și cu spray așa merită bolnavi ăia din cauza lor copiii nu mai pot ieși să se joace între ei afară tu trebuie să-ți faci un iubit de vârstă ta se bagă pedoflil ăștia rasa lor peste voi și vă nenorocesc nu va lasă în pace deloc zdrențele astea mă tot uita la știri numai cazuri de violuri cu adolescenți...