| piscot a întrebat:

Hello! cine a folosit pastile de slabit reductil? care este pretul? v-ati mai ingrasat dupa? va rog spune-ti-mi din experienta nu din auzite.mersi mult

4 răspunsuri:
| piscot explică:

Eu mi am facut analizele toateee acum vre o 2 luni si le am perfecte, deci cred ca le as putea luahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Are multe reacții adverse.
Nu le lua fără se nu te vadă un medic.
Prețul este de 80-90 ron pentru 10mg/capsulă/cutie și 120-130 pentru 15 mg/capsulă/cutie.
O prietenă de-a mea le-a luat și a slăbit 16 kg în 6 luni. A avut probleme cu constipația la începutul tratamentului, dar cu trecerea timpului nu a mai avut disconfort.
Se menține foarte bine și în ziua de azi, a luat acest tratament acum 2 ani cu prescripție medicală.
Nu a ținut regim, pur și simplu îi tăia pofta de mâncare. După acest tratament a făcut analize de sânge și spre uimirea noastră (prietenii și familia) au ieșit foarte bune. A repetat la 6 luni și nicio modificare în minus.
Ei ia mers foarte bine acest tratament, dar sunt persoane care nu tolerează acest medicament.
Trebuie să fii sănătos tun când le administrezi!
În concluzie, cere sfatul medicului. Nu oricine le poate lua.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Ia-le, te rog cu recomandare medicală! Trebuie să ai minim 18 ani.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti afla toate informatiile si chiar cumpara reductil de pe www.reductil.ro Acesta este site-ul oficial al lor in Romania. Eu una am comandat, si dupa o luna, impreuna cu o dieta usoara am slabit 10 kg! Mult succes!