| anonim_4396 a întrebat:

Hello! e duminica-week-end. dc stati pe TPU?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai acum am venit acasa si am intrat pe aici sa vad care mai e treababig grin.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dar tu ce faci, esti plecata undeva...

nony
| nony a răspuns:

Tu ne scrii acum din Caraibe? raised eyebrows Tot in casa esti.

| hândel a răspuns:

Ca-i urat si frig afara, s'apoi sunt plictisit. tongue

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ai dreptate e duminica...stau acasa ca nu am ce face dar tu de ce esti pe TPU duminica big grin?

| Orannginna a răspuns:

Eee...si cu tine acum!hee hee

Sunt pe TPU pentru ca pur si simplu nu ma pot abtine! laughing

| M.madallina a răspuns:

Nu prea stau duminica pe net, plec de fiecare data la mall sau la film.

| Kandy a răspuns:

Pentru ca e seara, si fac doua lucruri deodata: ma relaxez si mai raspund si la cateva intrebari happy. Tu ce faci? kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta ar putea sa intrebe toti. e ca si cum ai suna pe cineva si-l intrebi de ce a raspuns.pai tu unde erai cand ne-ai intrebat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt pedepsit sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce intrebi pe tonul asta? Mie mi se pare normal sa stam si pe TPU. in plus eu merg si la o plimbare, la un film chiar si la mall. le poti impaca pe toate daca vrei... dar tu de ce stai? ca altfel nu ai sti cati suntem pe acolo?winking

| claudiu_4029 a răspuns:

Nu ma pot abtine TPU ii cel mai tare